O firmie

Kasia & Adam-50

Architekt – Adam Wawoczny 

Założyciel i główny projektant w pracowni ARCHITEKT Adam Wawoczny. Dyplom obroniony na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach z wyróżnieniem w czerwcu 2006 roku.

Od roku 2014 członek Śląskiej Okręgowej Izby Architektów – UPRAWNIENIA BUDOWLANE w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń .

W latach 2004-2009 pracownik takich firm jak ProInvest, Czora&Czora, Studio Quattro jako asystent projektanta a później jako samodzielny projektant. Doświadczenie zdobyte w tamtym czasie podczas projektowania dużych obiektów handlowych, hotelowych i mieszkalnych owocuje umiejętnościami kierowania całym procesem projektowym od najmniejszych tematów do dużych założeń projektowych

Misja

Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie dla wymagającego i świadomego klienta – projektów indywidualnych, dopasowanych do jego potrzeb, niepowtarzalnych, jednorazowych, odzwierciedlających charakter i wrażliwość przyszłego użytkownika.

Inwestor wybierając nasze biuro projektowe powierza nam swoją przyszłą inwestycję a w zamian otrzymuje pełnowartościowy produkt w formie projektu koncepcyjnego, budowlanego lub wykonawczego – w zależności od potrzeb. Każdy projekt – dopasowany jednorazowo, buduje wizerunek naszego inwestora czy jest nim osoba prywatna czy też firma.

Pilnujemy narzuconego przez inwestora z góry budżetu inwestycji, stosujemy sprawdzone rozwiązania, dbamy o ekonomikę rozwiązań, terminy, sporządzamy harmonogram prac projektowych i uzgodnień formalno prawnych.

Jako generalny projektant oferujemy pełną obsługę projektową inwestycji , oraz sprawowanie nadzorów autorskich na prowadzonych budowach.

Działając na terenach eksploatacji górniczej mamy doświadczenie w projektowaniu budynków na skomplikowanych warunkach gruntowych , a także oferujemy w tej dziedzinie pomoc formalno-prawną.